Jesteś tutaj: Archiwum konkursów

X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy Jesieni”

Lista laureatów X Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Barwy jesieni”, organizowanego przez PODNiDM w Pabianicach, który odbył się 6 listopada 2017r. w Bibliotece Miejskiej dla Dzieci i Młodzieży, Filii Nr 5  w Pabianicach.

Czytaj dalej…

X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy jesieni”

Czytaj dalej…

X Powiatowy Konkurs Geograficzno – Turystyczny 2017/2018 „Przez lądy, morza i oceany… – kraje Płw. Bałkańskiego i województwo łódzkie”

Czytaj dalej…

Powiatowy Konkurs „Spartakiada Ekologiczno – Historyczna”

Podsumowanie konkursu odbyło się w dniu 10 czerwca br. o godz. 1300 w PODNiDM ul. Kazimierza 8 w Pabianicach.
Już po raz trzeci PODNiDM w Pabianicach zorganizował Spartakiadą Ekologiczno-Historyczną. 31 maja 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Pabianicach odbył się finał tej imprezy, w którym spotkało się 8 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu pabianickiego. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z historii Pabianic oraz znajomością przyrody rejonu łódzkiego.

Czytaj dalej…

Podsumowanie konkursów Mały Omnibus i Łamigłówki mądrej główki

W dniu 03.06.2016r. w MDK w Pabianicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów, podczas którego nagrodzono laureatów i wyróżnionych w konkursach nagrodami ufundowanymi przez PODNiDM w Pabianicach z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz przez Prezydenta Miasta Pabianic.

Czytaj dalej…

Powiatowy Konkurs „Spartakiada Ekologiczno – Historyczna”

Już po raz trzeci PODNiDM w Pabianicach zorganizował Spartakiadę Ekologiczno-Historyczną. 31 maja 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Pabianicach odbył się finał tej imprezy, w którym spotkało się 8 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu pabianickiego. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z historii Pabianic oraz znajomością przyrody rejonu łódzkiego. W konkursie ogółem wzięło udział 226 uczniów.

Czytaj dalej…

Inspektorem Ochrony Danych w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach
powołany jest: Pan Tomasz Więckowski


Tel: 693-337-954


Email: ido2@synergiaconsulting.pl


Klauzula informacyjna PODN w Pabianicach