Jesteś tutaj: strona główna  »  Sieci współpracy i samokształcenia   »   Sieci współpracy i samokształcenia w roku szkolnym ...

Sieci współpracy i samokształcenia w roku szkolnym 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 w PODNiDM w Pabianicach funkcjonowały 3 sieci współpracy i samokształcenia, umożliwiające doskonalenie warsztatu pracy i rozwój zawodowy zainteresowanych nauczycieli i dyrektorów w wybranym obszarze.

Sieć współpracy i samokształcenia dla dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli „EDU-kawa – dyrektorskie spotkania edukacyjne przy kawie”.  W ramach sieci odbyło się 6 spotkań w trakcie których uczestnicy wymieniali doświadczenia, analizowali oraz tworzyli nowe rozwiązania praktyczne tzw. „dobre praktyki”. Podczas spotkań uczestnicy korzystali z indywidualnego metodycznego i merytorycznego wsparcia eksperta Krzysztofa Durnasia. W sieci uczestniczyło ogółem we wszystkich spotkaniach 54 osoby.

Koordynatorzy Sieci: Małgorzata Biegajło, Joanna Streit-Wlaźlak


Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli ze stażem pracy od 0 do 4 lat „Akademia młodego nauczyciela”. W ramach sieci odbyło się 6 spotkań podczas których nauczyciele stażyści i nauczyciele kontraktowi otrzymali  wsparcie niezbędne w rozwoju zawodowym, realizacji powierzonych im zadań oraz budowaniu warsztatu pracy. Wszystkie szkolenia z uwagi na pandemię wywołaną koronowirusem odbyły się w formie zdalnej. W sieci wzięło udział 2 nauczycieli.

Koordynatorzy Sieci: Anna Starzyńska – Kloze, Agnieszka Kik


Sieć współpracy i samokształcenia w zakresie edukacji przedszkolnej „Nauczanie przez doświadczanie”. W ramach sieci odbyło się 5 spotkań podczas których nauczyciele wzbogacili swój warsztat pracy oraz udoskonalili umiejętności pracy na platformie e-learningowej. W sieci wzięło udział 2 nauczycieli.

Koordynatorzy Sieci: Katarzyna Karpowicz – Krupińska


Sieć współpracy i samokształcenia w zakresie edukacji przedszkolnej „Genial.ly” nie została zrealizowana z powodu małego zainteresowania nauczycieli.

Sieć bibliotekarzy szkolnych ,,Czytelnicza Gra Miejska” nie została zrealizowana z powodu pandemii koronawirusa.

Inspektorem Ochrony Danych w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach
powołany jest: Pan Tomasz Więckowski


Tel: 693-337-954


Email: ido2@synergiaconsulting.pl


Klauzula informacyjna PODN w Pabianicach

Skip to content