Jesteś tutaj: strona główna  »  Sieci współpracy i samokształcenia   »   Sieci współpracy i samokształcenia w roku szkolnym ...

Sieci współpracy i samokształcenia w roku szkolnym 2019/2020

W roku szkolnym 2019/2020 w PODNiDM w Pabianicach funkcjonowały 2 sieci współpracy i samokształcenia, umożliwiające doskonalenie warsztatu pracy i rozwój zawodowy zainteresowanych nauczycieli i dyrektorów w wybranym obszarze.

Sieć współpracy i samokształcenia dla dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli „EDU-kawa – dyrektorskie spotkania edukacyjne przy kawie”.  W ramach sieci odbyło się 6 spotkań w trakcie których uczestnicy wymieniali doświadczenia, analizowali oraz tworzyli nowe rozwiązania praktyczne tzw. „dobre praktyki”. Podczas spotkań uczestnicy korzystali z indywidualnego metodycznego i merytorycznego wsparcia ekspertów, m.in. prezesa zarządu fundacji INNOPOLIS dr Tomasza Bilickiego i radcy prawnego dr Juliana Smorąga. W sieci wzięło udział 26 dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli powiatu pabianickiego.

Koordynatorzy Sieci: Małgorzata Biegajło, Joanna Streit-Wlaźlak

 

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli ze stażem pracy od 0 do 4 lat „Akademia młodego nauczyciela”. W ramach sieci odbyły się 3 spotkania podczas których nauczyciele stażyści i nauczyciele kontraktowi otrzymali  wsparcie niezbędne w rozwoju zawodowym, realizacji powierzonych im zadań oraz budowaniu warsztatu pracy. Odbyły się trzy spotkania, w tym jedno z ekspertem zewnętrznym – dr Teresą Janicką-Panek, która poprowadziła szkolenie „Dokumentacja awansu zawodowego”. Ostatnie szkolenie z uwagi na pandemię wywołaną koronowirusem odbyło się w formie zdalnej. Z powodu pandemii nie odbyło się zaplanowane szkolenie dotyczące pracy z uczniem trudnym. W sieci wzięło udział 13 nauczycieli.

Koordynatorzy Sieci: Agnieszka Kik

 

Sieć współpracy i samokształcenia w zakresie edukacji przedszkolnej „Wczesnoszkolni-ONLINE”, nie została zrealizowana z powodu małego zainteresowania nauczycieli.

Inspektorem Ochrony Danych w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach
powołany jest: Pan Tomasz Więckowski


Tel: 693-337-954


Email: ido2@synergiaconsulting.pl


Klauzula informacyjna PODN w Pabianicach

Skip to content