2 stycznia, 2026 Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz nadziei. Niech ten świąteczny czas przyniesie radość, wzajemną życzliwość i pomyślność. życzą Dyrekcja i pracownicy PODNiDM w Pabianicach