Jesteś tutaj: strona główna  »  Studia podyplomowe w Pabianicach

Studia podyplomowe w Pabianicach

Z przyjemnością ogłaszamy, że we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, rozpoczynamy nabór słuchaczy na Studia Podyplomowe na trzech kierunkach: Wczesne i całożyciowe wspomaganie rozwoju i edukacji uczniów z Autyzmem i/lub Zespołem Aspergera, Edukacja wczesnoszkolna  (wychowanie przedszkolne i początkowe) oraz Oligofrenopedagogika.

Nabór potrwa do 2 października br., a wszelkie informacje dotyczące m.in. zakresu studiów, wymagań odnośnie kandydatów, dokumentów aplikacyjnych oraz czasu trwania i opłat znajdują się w załączonych poniżej plikach pdf.

WCZESNE I CAŁOŻYCIOWE WSPOMAGANIE

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Więcej informacji uzyskać można również telefonicznie w PODNiDM w Pabianicach  tel. 42 2154242 (Magdalena Stefaniak) lub WSBiNoZ w Łodzi tel. 42 6834444 (Katarzyna Pawlak,  Ewelina Bursztynowicz).

Druki do pobrania:

Podanie o przyjęcie na studia podyplomowe

Kwestionariusz osobowy

Dla przypomnienia – w roku szkolnym 2016/2017 zorganizowaliśmy studia podyplomowe na dwóch kierunkach: oligofrenopedagogika i mediacje – uniwersalne rozwiązywanie konfliktów.

OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 2016/2017

 


MEDIACJE – UNIWERSALNE NARZĘDZIE ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW 2016/2017

 


ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ I DYDAKTYKA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2016/2017

Kolejna grupa ukończyła sukcesem studia podyplomowe z zakresu zarządzanie oświatą i dydaktyka przedsiębiorczości. Serdecznie gratulujemy!

 


OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 2015/2016

Studia podyplomowe z zakresu Oligofrenopedagogiki dobiegły końca. Poniżej zdjęcia z ostatniego zjazdu. Trzymamy kciuki na egzaminie końcowym.

 

Serdecznie gratulujemy grupie 28 dyrektorów i nauczycieli ukończenia studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki realizowanych w roku szkolnym 2015/2016.
Wierzymy, że uzyskane nowe kwalifikacje do pracy korekcyjno-kompensacyjnej z dziećmi dysfunkcyjnymi, nauczania i terapii (rewalidacji) dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną ułatwią wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków.
Życzymy Państwu wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz odwagi do podejmowania nowych wyzwań.
Dziękujemy Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi za zorganizowanie studiów oraz wspaniałej kadry wykładowców o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.