Jesteś tutaj: strona główna  »  Aktualności   »   Świadczenia emerytalne nauczycieli – szkolenie

Świadczenia emerytalne nauczycieli – szkolenie

W ramach współpracy Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszamy na szkolenie „Zasady przyznawania świadczeń emerytalnych dla nauczycieli”, które odbędzie się w dniu 26 czerwca 2017r.o godzinie 9.00 w PODNiDM w Pabianicach.

Celem szkolenia jest przedstawienie nauczycielom zasad przyznawania świadczeń emerytalnych dedykowanych dla tej grupy zawodowej w tym również świadczeń kompensacyjnych.

Szkolenie poprowadzi pracownik z Inspektoratu ZUS  w Pabianicach.

Czas trwania 3 godziny dydaktyczne.

Po szkoleniu zapraszamy również na indywidualne konsultacje, podczas których pracownik ZUS będzie służył pomocą oraz zaprezentuje możliwość rejestracji profili na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Platforma Usług Elektronicznych udostępnia on-line dane zapisane na kontach ZUS, daje możliwość łatwego generowania i przesyłania drogą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz różnego typu pism i wniosków, otrzymywania informacji o wystawieniu e-ZLA, przeglądu stanu rozliczeń czy wysyłania wniosków ramach programu „500+”. Tą drogą można również umówić się na wizytę w ZUS. Samo założenie konta trwa kilka minut (niezbędne do założenia profilu jest posiadanie dowodu osobistego oraz adres poczty e-mail).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 14.06.2017r.

Karta zgłoszenia

Inspektorem Danych Osobowych w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach
powołany jest: Pan Tomasz Więckowski


Tel: 693-337-954


Email: ido2@synergiaconsulting.pl


Klauzula informacyjna PODN w Pabianicach