Jesteś tutaj: strona główna  »  Archiwum konkursów

28 sierpnia 2017

Powiatowy Konkurs „Spartakiada Ekologiczno – Historyczna”

Podsumowanie konkursu odbyło się w dniu 10 czerwca br. o godz. 1300 w PODNiDM ul. Kazimierza 8 w Pabianicach.
Już po raz trzeci PODNiDM w Pabianicach zorganizował Spartakiadą Ekologiczno-Historyczną. 31 maja 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Pabianicach odbył się finał tej imprezy, w którym spotkało się 8 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu pabianickiego. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z historii Pabianic oraz znajomością przyrody rejonu łódzkiego.

Czytaj dalej…

28 sierpnia 2017

Podsumowanie konkursów Mały Omnibus i Łamigłówki mądrej główki

W dniu 03.06.2016r. w MDK w Pabianicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów, podczas którego nagrodzono laureatów i wyróżnionych w konkursach nagrodami ufundowanymi przez PODNiDM w Pabianicach z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz przez Prezydenta Miasta Pabianic.

Czytaj dalej…

28 sierpnia 2017

Powiatowy Konkurs „Spartakiada Ekologiczno – Historyczna”

Już po raz trzeci PODNiDM w Pabianicach zorganizował Spartakiadę Ekologiczno-Historyczną. 31 maja 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Pabianicach odbył się finał tej imprezy, w którym spotkało się 8 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu pabianickiego. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z historii Pabianic oraz znajomością przyrody rejonu łódzkiego. W konkursie ogółem wzięło udział 226 uczniów.

Czytaj dalej…

28 sierpnia 2017

Konkurs – Łamigłówki mądrej główki

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach zaprasza na Konkurs Matematyczno-Ekologiczny dla dzieci pięcio – sześcioletnich w roku szkolnym 2015/2016 pn. Łamigłówki mądrej główki

Czytaj dalej…

28 sierpnia 2017

Powiatowy Konkurs „Mały Omnibus” dla uczniów klas III szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Powiatowego Konkursu „Mały Omnibus” dla uczniów klas III szkół podstawowych. Zachęcamy do udziału oraz wypełniania kart zgłoszeń do konkursu!

Czytaj dalej…

28 sierpnia 2017

Powiatowy Konkurs Recytatorski MARIA KONOPNICKA – ZNANA I NIEZNANA

7 grudnia 2015r. odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 31 uczniów z 6 szkół podstawowych. Konkurs przebiegł jednoetapowo. Recytatorzy byli oceniani w dwóch grupach wiekowych. Do jury weszli nauczyciele ze zgłoszonych szkół. Nie mogli oni jedynie punktować swoich uczniów. Uczestnicy byli oceniani pod względem: stopnia opanowania pamięciowego tekstu, płynnego i poprawnego deklamowania, świadomego używania środków ekspresji, ogólnych wrażeń artystycznych.

Czytaj dalej…