Jesteś tutaj: strona główna  »  Aktualności

Relacja z konferencji „Edukacja Globalna – przyszłość świata zależy od nas”

16.11. br. w PODNiDM odbyła się konferencja poświęcona tematowi „Edukacja globalna –  przyszłość świata zależy od nas”, zorganizowana przez koordynatorki sieci Edukacja Globalna – Agatę Subczyńską i Zofię Szmidt.

Czytaj dalej…

Relacja z konferencji „Uczeń w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych”

 16. listopada br.  w PODNiDM odbyła się  konferencjaUczeń w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych”, którą we współpracy z Komendą Powiatową Policji i Strażą Miejską w Pabianicach, poprowadziła Małgorzata Biegajło, dyrektor ośrodka.

Czytaj dalej…

Magdalena Hudzieczek-Cieślar otrzymała tytuł „Zasłużony dla Powiatu Pabianickiego”

Mamy zaszczyt serdecznie pogratulować Magdalenie Hudzieczek-Cieślar otrzymania tytułu „Zasłużony dla Powiatu Pabianickiego” nadanego przez Radę Powiatu Pabianickiego w dniu 9 listopada br.

Czytaj dalej…

Sprawozdanie z realizacji Gry Terenowej Edukacja Globalna – Cele Zrównoważonego Rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas.

13 listopada 2017 r. w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli w zakresie Edukacji Globalnej odbyły się warsztaty w formie Gry Terenowej „Edukacja Globalna 2017”

Czytaj dalej…

Zapraszamy na szkolenia, konferencje i warsztaty

Serdecznie zapraszamy dyrektorów oraz nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych znajdujących się na terenie powiatu pabianickiego, na szkolenia organizowane w listopadzie br.

Czytaj dalej…

Zaproszenie na bezpłatne seminarium

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu  24 listopada br. w godz. 11.30-15.45 zaprasza na bezpłatne seminarium „Narzędzia narracyjne w edukacji społecznej. Determinanty wykluczenia społecznego” organizowane w ramach europejskiego projektu edukacyjnego NAR-SPI (Metody Narracyjne dla Integracji Społeczno-Zawodowej).

Czytaj dalej…