Jesteś tutaj: strona główna  »  Aktualności

Kursy doskonalące

Serdecznie zapraszamy dyrektorów, wicedyrektorów, zainteresowanych nauczycieli oraz pedagogów na szkolenia prowadzone przez panią Joannę Wieremiejewicz – Podkościelną – specjalistę ds. mediacji, mediatora sądowego w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych i szkolnych, socjologa, trenera z zakresu komunikacji interpersonalnej  Lista kursów_pobierz

Oferta edukacyjna – luty 2019

Poniżej prezentujemy ofertę edukacyjną na miesiąc luty 2019r.

Zapraszamy do korzystania z propozycji form doskonalenia. Plik do pobrania

Przypominamy, że warunkiem udziału w szkoleniach jest przesłanie zgłoszenia online, faxem, e-mailem lub dostarczenie wypełnionego formularza osobiście do PODNiDM w Pabianicach

Warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego – zmiana terminu

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka angielskiego na warsztaty przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty „Adaptujemy zadania z podręczników – czyli jak otworzyć zadanie zamknięte, by dobrze przygotować ucznia do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego”, który odbędzie się w dniu 14.03.2019 o godz. 16.30 w PODNiDM w Pabianicach.
Oferta edukacyjna – styczeń 2019

Zapraszamy do korzystania z form doskonalenia w miesiącu styczniu 2019r.

Oferta_pobierz

Spotkanie w ramach Pabianickiej Akademii Historii Współczesnej odbędzie się w nowym roku

Serdecznie zapraszamy szczególnie nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie oraz nauczycieli zainteresowanych dziejami współczesnymi Europy Środkowej i Europy Wschodniej, a także zainteresowanych uczniów klas maturalnych na spotkanie z dr Sławomirem Szczesio w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach, ul. Kazimierza 8.

Czytaj dalej…

Szkolenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

W dniu 07.11.2018r. 80 nauczycieli ze szkół podstawowych z terenu powiatu pabianickiego wzięło udział w szkoleniach prowadzonych przez pracowników Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi na temat „Zmiany w podstawie programowej i ich konsekwencje w koncepcji egzaminu dla ósmoklasistów”.

Czytaj dalej…

Inspektorem Danych Osobowych w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach
powołany jest: Pan Tomasz Więckowski


Tel: 693-337-954


Email: ido2@synergiaconsulting.pl


Klauzula informacyjna PODN w Pabianicach